trong>Kto jest autorem tego oprogramowania?
Prawa autorskie do tego oprogramowania w jego niezmodyfikowanej formie, ma phpBB Limited. Jest ono publikowane na licencji GNU General Public License wersja 2 (GPL-2.0), co w praktyce oznacza, że może być bez ograniczeń dystrybuowane. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie About phpBB.
Na górę

Dlaczego funkcja X nie jest dostępna?
To oprogramowanie zostało stworzone i jest licencjonowane przez phpBB Limited. Jeśli uważasz, że brakuje w nim jakiejś funkcji, przejdź na stronę phpBB Ideas Centre, gdzie możesz zagłosować na istniejące propozycje lub zaproponować nowe funkcje.
Na górę

Z kim się kontaktować w sprawach nadużyć lub zagadnień prawnych związanych z tą witryną?
W tych sprawach, należy skontaktować się z jednym z administratorów, których dane wyświetlone są na liście zespołu administracyjnego. Jeżeli jednak nie otrzymasz odpowiedzi, należy skontaktować się z właścicielem domeny – wykonaj sprawdzenie kto to jest lub, jeśli witryna jest uruchomiona na jednym z darmowych serwisów, np. Yahoo!, free.fr, f2s.com, itp., z kierownictwem lub wydziałem nadużyć tego serwisu. Absolutnie nie należy do kompetencji phpBB Limited i nie może ona w żaden sposób być obarczana odpowiedzialnością za to w jaki sposób, gdzie lub przez kogo ta witryna jest używana. Proszę nie kontaktować się z phpBB Limited w sprawach zagadnień prawnych (wstrzymania i zaniechania, odpowiedzialności, szkalujących komentarzy itp.) bezpośrednio nie związanych z witryną phpBB.com lub oprogramowaniem phpBB samym w sobie. Jeśli do phpBB Limited zostanie wysłana wiadomość dotycząca innych podmiotów używających tego oprogramowania, nie należy oczekiwać odpowiedzi, lub zostanie udzielona odpowiedź lakoniczna.
Na górę

Jak nawiązać kontakt z administratorem witryny?
Wszyscy użytkownicy witryny mogą używać – jeśli funkcja ta jest włączona przez administratora witryny – formularza „Kontakt z nami”.
Członkowie witryny mogą także używać odnośnika „Zespół administracyjny”.
Na górę
cron